Xiaomi Watch S1

23,990 L

Klasi i sjellë në një orë inteligjente.
Pavarësisht nëse keni një takim të rëndësishëm me klientë ose një festë zyrtare, Xiaomi Watch S1 do të sigurohet që të dukeni shkëlqyeshëm. Ora vjen me ekran të madh AMOLED 1,43 inç, të veshur me kristal safiri. Xhami safir është jashtëzakonisht i fortë dhe rezistent ndaj konsumit dhe gërvishtjeve. Suporton 117 modalitete sportive duke përfshirë këtu, basketboll, tenis, not e shumë.

S’ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Black

Specifications

Product name
Xiaomi Watch S1

Materials
Sapphire glass + stainless steel case

Strap material
Calfskin leather/Fluororubber

Product colour
Black (black leather strap + black fluororubber strap); Silver (brown leather strap + grey fluororubber strap)

Product dimensions
46.5mmx46.5mmx11mm (not including strap and local protrusions)

Display
1.43″ AMOLED display

Display resolution
466×466

Adjustable length strap
165.1mm-225.1mm (leather); 149.8mm-233.8mm (fluororubber)

Battery capacity
470mAh

Battery type
Lithium-ion polymer battery

Operating temperature
-10℃-45℃

Water resistance rating
5 ATM

Standards implemented
GB/T 30106-2013

Sensors
Heart rate sensor (with blood oxygen sensor), accelerometer, gyroscope, geomagnetic sensor, atmospheric sensor, ambient light sensor

Charging port
Wireless charging

Microphone
Supports

Speakers
Supports

Systems and networks

Compatible with
Android 6.0 or iOS 10.0 and above

Satellite positioning systems
GPS, BeiDou, GLONASS, Galileo, QZSS

Wireless connection
Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz; Bluetooth® 5.2

Package contents

Watch x 1

Wireless charging dock x 1

USB cable x 1

User manual (including warranty notice) x 1

Fluororubber strap x 1

Informacion mbi Paketimin

Watch x 1

Wireless charging dock x 1

USB cable x 1

User manual (including warranty notice) x 1

Fluororubber strap x 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim