Xiaomi Wireless Mouse Lite

1,790 L

Mausi Xiaomi Mi Wireless, ka një dizajn minimalist, i cili në të njëjtën kohë mbetet i rehatshëm në përdorim. Kompania bëri një ridizenjim të mausit duke e bërë më të rrumbullakët dhe plotësisht simetrik në mënyrë që të mund të përdoret qoftë me dorën e majtë ose atë të djathtë. Ky maus punon me bateri standarde AA, të cilën mund ta zëvendësoni duke hapur pjesën e sipërme të kapakut. Bateria ka një jetgjatësi prej 1 viti.

Ka stok

General

Brand: Xiaomi
Type: Mouse
Material: ABS,Metal,Plastic
Features: Gaming,Novelty,Super Slim

Product Details

Cable Length (m): No
Connection: Wireless
Connection Type: 2.4GHz Wireless
Interface: USB 2.0
Resolution: 1000DPI
Coding Supported: No
Mouse Macro Express Supported: No
DPI Adjustment: Not Support

Power Supply

Power Supply: Battery

Dimensions and Weight

Product weight: 0.0700 kg
Package weight: 0.1000 kg
Product size (L x W x H): 11.30 x 6.00 x 3.60 cm / 4.45 x 2.36 x 1.42 inches
Package size (L x W x H): 15.00 x 8.50 x 4.50 cm / 5.91 x 3.35 x 1.77 inches

Package Contents

Package Contents: 1 x Mouse, 1 x USB Receiver, 1 x AAA Battery, 1 x Chinese Manual

Informacion mbi Paketimin

1 x Mouse,

1 x USB Receiver,

1 x AAA Battery,

1 x Chinese Manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim