Battery Kit for Mi Drone Mini

3,890 L

Bateria per drone nga Xiaomi ka pamje te bukur dhe peshon vetem 25g. Bateria me kapacitet 920mAh mundeson deri ne 10 minuta kohe fluturimi.

Ka stok

Main features

Type:

Battery charger

Model:

XFJCDQDC01FM

Charger input:

220V ~ 50Hz

Capacity of one battery:

920 mAh

Weight:

25,6 g

Packing list:

Charger x1, battery x2, manual x1

Informacion mbi Paketimin

Charger x1,

Battery x2,

Manual x1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim