Mi Simpleway Foaming Hand Wash Container

790 L

Ene mbajtes per shperndaresen automatike per shkume sapuni. Shperndaresja nuk ka nevoje per buton pasi me ane te rrezeve infra te kuqe njeh levizjen e dores dhe leshon nje sasi te caktuar shkume.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 40%
TRANSPORT FALAS
Kurse 1,000 L
1,490 L
Ofertë!
- 38%
TRANSPORT FALAS
Kurse 16,000 L
25,990 L

Product Dimensions

75 x 75 x 114mm

Gross Weight

393.6 kg

Net Weight

327g

Material

Liquid

Color

Transparent

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim