Mi 2-in-1 USB Cable 30cm

690 L

Fish Micro USB dhe fish Type C ne nje kabllo te vetme me gjatesi prej 30 cm. Kjo kabllo është e sigurt dhe ju mundëson karikim të shpejtë  të pajisjeve tuaja.

Ka stok

 

Informacion mbi Paketimin

1 x Xiaomi Mi 2-in-1 USB Cable 30cm

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim