Xiaomi Mi LCD Writing Tablet 13.5″

IDE DHURATASH

3,790 L

Tablet per femije dhe jo vetem. Mund te themi qe eshte imitim i derrases se zeze. Vjen me ekran LCD i cili nuk emeton driten blu te demshme per shikimin. Shkruani, lini shenime dhe vizatoni pa u shqetesuar per hapsiren sepse te gjitha fshihen me nje buton te vetem per ti lene hapsire krijimit te rradhes. Shoqerohet edhe me laps i cili mund te vendoset ne tablet me ane te magneteve ne pajisje dhe laps.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

White
Product Model

XMXHB02WC

Battery

Button cell (CR2025)

Product Dimensions

318mm x 225mm x 7 mm

Net Weight

0.345 kg (including button cell)

Main materials

ABS, polymer solid liquid-crystal display soft film

Informacion mbi Paketimin

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim