Mi 20W Wireless Car Charger

Ofertë!

3,990 L

Kurse 2,000 L

Karikues pa kabllo me fuqi 20W për karikimin e shpejtë të pajisjeve tuaja celulare ndërkohë që udhëtoni. I përshtatshëm për shumicën e celularëve që janë të pajisur me teknologjinë e karikimit pa kabllo. Dorezat majtëse hapen deri në një gjerësi maksimale prej 81.5 mm dhe më ps përshtaten automatikisht me celularin tuaj. Karikuesi gjithashtu është i pajisur me sistem të integruar ftohjeje për parandalimin e mbinxehjes së pajisjeve tuaja.

Ka stok

Design

Product specifications

Product name

Mi 20W Wireless Car Charger

Product model

WCJ02ZM

Port type

USB-C

Input

5V/3A 9V/2A 12V/2A
15V/1.8A 20V/1.35A

Output

20W MAX

Material

PC + Glass

Product Dimensions

117.2*73.4*91.7mm

Standards Implemented

T/CA 101-2018
Q/320281DHR05

Package contents

Informacion mbi Paketimin

Mi 20W Wireless Car Charger ×1

Power cable ×1

Instruction manual ×1

Car charger ×1

Adhesive dock ×1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim