Xiaomi Portable Electric Air Compressor 2

4,990 L

Kompresor portabël me 6 modalitete të ndryshme në bazë të gomës që deshironi të fryni. Është i pajisur me bateri 2000mAh dhe mund të fryjë deri në 10 goma me një karikim të vetëm. Falë integrimit të një çipi të ri, pajisja gjithashtu mund të zbulojë ndryshimin e presionit në gomë me një saktësi prej 1 psi. Ndryshimin e presionit të ajrit gjatë fryrjes mund ta kontrolloni nga ekrani LED në trupin e kompresorit.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Specifications

Product Model
MJCQB06QW

Battery Type
Lithium-ion battery

Operating Temperature
-10°C to 45°C

Storage Temperature
-10°C to 45°C

Noise Value During Operation
<80dB(A) at 1m distance

Charging Port
Type-C

Sensor Accuracy
±1psi

Product Dimensions
Approx. 123 × 75.5 × 45.8mm (device only, excluding air hose)

Air Hose Dimensions
Air hose length 200mm (Including Schrader valve adapter, excluding the thread end)

Net Weight
Approx. 490g

Inflation Pressure
0.2–10.3bar/3–150psi

Charging Temperature
5°C to 40°C

Rated Capacity
2000mAh (14.4Wh)

Rated Charging Voltage
5V ⎓ 2A

Charging Time
Approx. 3 hours

Executive Standard
Q/310107QW007

Air Valve Size (inner diameter)
Schrader valve port Φ 6.9mm
Presta valve adapter Φ 6mm
Quick connect valve adapter Φ 6.9mm

Informacion mbi Paketimin

Air compressor ×1
Quick connect valve adapter ×1
Needle valve adapter ×1
Presta valve adapter ×1
Storage pouch ×1
Charging cable ×1
User manual ×1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim