Mi 20W Wireless Charging Stand

1,990 L

Shijoni kënaqësinë e të karikuarit pajisjet tuaja celulare shpejt dhe sigurt me Mi Wireless Charging Stand 20W, të pëeshtatshme për të gjitha pajisjet të cilat kanë teknologjinë e karikimit QI. Ka dalje 20W dhe dizajn modern.

Ka stok

Black

SPECS
Product Name
Mi 20W Wireless Charging Stand (Universal 20W Fast Charge)
Model No.
WPC02ZM
Input Port
USB-C
Transmission Distance
≤4 mm
Input Parameters
5V=2A/9V=1.6A/12V–16V– 1.7A max
Output Parameters
20W max
Operating Temperature
0°C–35°C
Product Dimensions
109.7 × 91 × 91 mm

Informacion mbi Paketimin

Mi 20W Wireless Charging Stand (Universal 20W Fast Charge) × 1
USB cable × 1
User manual × 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim