Xiaomi Mi Portable Photo Printer Paper

990 L

Film i pershtatshem per Xiaomi Mi Portable Photo Printer. Me madhesi 2×3″ dhe me ngjites nga pas per tu vendosur ne siperfaqet e deshiruara. Perdor teknologjine ZERO INK ne vend te bojes tradicionale. 

Ka stok

Type:
Photo Paper
Compatibility:
Mi Pocket Printer
Size:
5 × 7.6 cm
Density:
287 g/m²
Type:
matt
Amount in package:
20 sheets

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim