Mi 5-Blade Electric Shaver Replacement Head

24 ORË ONLINE

3,990 L

Tehu i brendshëm preciz është bërë prej çeliku inoks me cilësi të lartë me një kënd të mprehtë 30° dhe një skaj tehe të projektuar shkencërisht për performancë dhe qëndrueshmëri më të madhe të prerjes. Pritini qimet shpejt pa pasur nevojë të kaloni dy herë në të njëjtën zonë. Qëndrueshmëri e jashtëzakonshme dhe rezistencë ndaj konsumit.

Ka stok

Specification

Product name
Mi 5-Blade Electric Shaver Replacement Head

Colour
Black

Product net weight
20g

Informacion mbi Paketimin

Replacement head x 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim