Xiaomi Cordless Screwdriver

3,990 L

Trapan pa kabllo dhe i rikarikueshëm nga Xiaomi. Është i vogël dhe peshon vetëm 350 gr kështu që mund ta merrni lehtësisht me vete. Ky model vjen me kapacitet të madh baterie 2000 mAh dhe koka çeliku. Koha e karikimit varjon nga 120 deri në 180 minuta.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Black
Specifications
MAXIMUM TORQUE

5N.m

WEIGHT

350g

DIMENSIONS

124 x 130.5x 42mm

RATED VOLTAGE

3.6V

CHARGING TIME

120 – 180min

EXECUTIVE STANDARD

GB 3883.1-2014

BIT MODEL

C6.3 x 25mm

CROSS

PH11 PH2/ PH3

HEXAGON

H3/H41H5

ONE WORD

SL4/SL6

PLUM

T15/T20/T25

RICE WORD

PZ2

Informacion mbi Paketimin

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim