Mi Bedside Lamp 2

4,490 L

Llampe ne forme cilindrike. Ofron ndricim te njetrajtshem ne te gjithe ambientin. Pershtatje te ngjyrave sipas deshires, mund te krijoni atmosfere romantike, plote ngjyra ose thjeshte drite te bardhe. Te gjitha mund te kontrollohen me ane te aplikacionit Mi Home dhe asistenteve vitrual si Siri dhe Alexa.

Ka stok

Product dimensions

Product specs

Product name Mi Bedside Lamp 2

Product model number MUE4093GL

Color control WRGB

Luminous flux 400lm

Visible color index Ra80

Rated input 220 – 240 V ~ 50/60 Hz, 0.45 A

Wireless connection WiFi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz, Bluetooth 4.2 BLE

Lamp input 12V,1A

Power factor 0.45

Rated power 9W (12×0.6W/LED module + 6 ×0.3W/LED module [RGB])

Operating temperature -10℃~40℃

Operating humidity 0%—85%RH

Lifespan Approx. 25000 hours

Operating system Android 4.4 or iOS 9.0 and later

Package contents

Informacion mbi Paketimin

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim