Mi WiFi Range Extender AC1200

3,490 L

Perforcues i rrjetit Wifi deri ne 867 Mbps+ 300Mbps.Vendoset ne prize, eshte i pajisur me nje buton dhe drite LED dhe instalohet shume thjeshte me ane te aplikacionit Mi Home, sipas udhezimeve te treguara.

Ka stok

Black
Mi WiFi Range Extender AC1200

Specifications

Model

RA75

Standards

IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11n/b/g 2.4 GHz

WiFi Speeds

5 GHz: 867 Mbps (802.11ac, 2*2 @80MHz) 2.4 GHz: 300 Mbps (802.11n, 2*2 @40MHz)

Modes

Range Extender Mode, Access Point Mode

Wireless Security

WPA-PSK / WPA2-PSK

Transmission Power

<20 dBm (2.4GHz), <23 dBm (5GHz)

RAM

64MB

Ports

1*10/100 Mbps Ethernet Port

Buttons

WPS Button, Reset Button

Input

100~240V, 50/60Hz, 0.3A

Dimensions

84×100×82mm*

Operating Temperature

0-40 °C

Package Contents

Mi WiFi Range Extender ×1

User Manual ×1

Warranty Card ×1

Informacion mbi Paketimin

Mi WiFi Range Extender ×1

User Manual ×1

Warranty Card ×1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim