Mi Computer Monitor Light Bar

5,990 L

Ndriçim kompjuteri ekstra për ju. Montohet lehtë në monitor dhe nuk zë vend. Është projektuar me një dizajn të posatshëm që nuk lejon reflektimin e dritës për mbrojtjen e shikimit tuaj edhe kur punoni me orë të gjata.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Black
Basic specifications

Product model
MJGJD01YL

Rated input
5V=1A

Operating temperature
-10°C to 40°C

Body size
23×448 mm

Remote control size
66.5×34 mm

Color temperature
2700K to 6500K

Rated power
5W (80 × 0.2W/LED module)

Package contents

Body

Base

Remote control

User Manual

Charging cable ×1

Informacion mbi Paketimin

Body

Base

Remote control

User Manual

Charging cable ×1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim