Mi Smart Camera C500 Pro

PRODUKT I RI

6,490 L

Kamer sigurie nga Xiaomi. Dizajni i zmadhimit me pjerrësi të dyfishtë i mundëson lentes të rrotullohet në mënyrë fleksibël lart, poshtë, majtas dhe djathtas, 360° horizontalisht dhe 114° vertikalisht. Ofron një horizont të gjerë. Dy mënyra të zgjuara të mbikëqyrjes ju lejojnë të shihni se çfarë po ndodh në shtëpi ndërsa jeni larg. Mbroni privatësinë tuaj me çip sigurie harduerike. Çdo çip i integruar i sigurisë MJA1 ka një çelës dhe certifikatë ekskluzive private. Të gjitha transmetimet e të dhënave të pajisjes kalojnë përmes çipit të sigurisë MJA1 për të garantuar në mënyrë efektive sigurinë e komunikimit dhe privatësinë e përdoruesit.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 29%
 
Kurse 5,200 L
12,490 L
Ofertë!
- 14%
White

Specifications

Product Name
Xiaomi Smart Camera C500 Pro

Product Model
MJSXJ16CM

Product Dimensions
78 x 78 x 124mm

Product Net Weight
301g

Power Input
5V⎓2A

Video Encoding
H.265

Resolution
2960 x 1666

Operating Temperature
-10°C to 45°C

Wireless Connectivity
2.4GHz/5GHz, Bluetooth 5.2, Wi-Fi IEEE 802.11a/b/g/n

Storage
MicroSD card (8GB–256GB)

Wi-Fi Maximum Output Power
2400–2483.5MHz: <20dBm; 5150–5350MHz: <23dBm; 5470–5725MHz: <23dBm; 5725–5850MHz: <14dBm

Bluetooth Maximum Output Power
2402–2480MHz: <10dBm

Informacion mbi Paketimin

Main unit x1
User manual x1
Power cable x1
Wall mounting accessories pack x1

 

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim