Mi Type-C to Lightning Cable 1M

1,290 L

Kabllo karikimi nga Type-C në Lightning për të gjjithë modelet e iPhonëve. Është i çertifikuar nga Apple dhe ofron karikim shumë të shpejtë e të sigurt. Së bashku me karikuesin Mi 18 W Type-C, kablloja mund të karikoj deri në 18 W, pra 50% më shumë se fuqia maksimale e karikimit të kabllove standarde USB-A. Përbëhet nga material që i reziston kohës.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

White
Mi Type-C to Lightning Cable 1M

Specs

Product model

CTL01ZMC

Standards implemented

YD/T 1591-2009

Product materials

TPE

Cable length

1 m

Package contents

1 x Cable

1 x Packaging case

Informacion mbi Paketimin

1 x Cable

1 x Packaging case

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim