Mi USB Type-C to Type-C Cable 150 cm

490 L

Kabllo Type-C në Type-C. Ka një gjatësi prej 150 centimetrash dhe ju ofron kalim të shpejtë dhe shumë të sigurt të të dhënave. Suporton karikim të shpejtë dhe është i përshtatshëm për nj shumllojshmëri pajisjesh si laptop, table, celularë etj.

S’ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

White
Mi USB Type-C to Type-C Cable 150 cm

Basic Parameters

Product Name
Mi USB Type-C to Type-C Cable 150 cm

Port type
USB-C

Product materials
TPE

Model No.
SJX12ZM

Standards implemented
YD/T 1591-2009

Cord length
150 cm

Package contents

Data cable x 1

Package x 1

Informacion mbi Paketimin

Data cable x 1

Package x 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim