Mi Wireless Silent Edition Mouse

1,690 L

Dizajn i vecante dhe i rehatshem. Mund te lidhet me dy pajisje njekohesisht duke  i nderruar me ane te butonit ‘Mode’. Butona te cilet nuk bejne zhurme. Sensor me saktesi te larte deri ne 1300 dpi. Dy butona anesor per funksione te ndryshme. Jetgjatesi baterie deri ne 12 muaj me bateri 2 x AAA.

Choose according to the configuration you want:
Color

White
Black
SPECS

Brand: Xiaomi

Model: Mi Dual Mode Wireless Mouse Silent Edition

Material: Aluminum (Housing) and plastic (Buttons)

Type: Laser

Ratio: 125Hz

Bluetooth: 4.2 LE

Operating frequency: 2.4 GHz

Bluetooth range: 7 meters

Buttons: 5 buttons

DPI: 1300 max

Use: Ambidextrous.

Durability: 20 million clicks.

Battery: 2 X AA Batteries

Compatible Operating System: Windows 7/8/10

Dimensions: 112.7 x 62.7 x 36.8 mm

Weight: 93 gr

Informacion mbi Paketimin

1 x Xiaomi Mi Dual Mode Wireless Mouse Silent Edition Black

1 x Mouse Receiver

1 x User Manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim