Xiaomi TV Box S (2nd Gen)

7,990 L

Xiaomi TV Box S 2nd Gen 4K Ultra është një pajisje e fuqishme për transmetimin e përmbajtjeve. Me rezolucionin e mahnitshëm 4K Ultra HD, mund të shijoni pamje të qarta dhe të mahnitshme në televizorin tuaj. Kjo pajisje është kompakte dhe ofron shumë veçori të fuqishme, përfshirë një procesor me katër bërthama dhe 2 GB RAM, për të siguruar një performancë të shpejtë dhe një transmetim të qetë. Gjithashtu, ju ofron qasje në mijëra aplikacione, përfshirë Netflix, YouTube dhe Amazon Prime Video, për të shijuar të gjitha shfaqjet dhe filmat tuaj të preferuar në një vend. Pajisja gjithashtu mbështet Google Assistant dhe Chromecast, duke e bërë të lehtë kontrollin e televizorit dhe transmetimin e përmbajtjes nga telefoni ose tableti juaj. Përmirësoni eksperiencën tuaj të argëtimit me Xiaomi TV Box S 2nd Gen 4K Ultra sot!

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 26%
TRANSPORT FALAS
Kurse 14,000 L
39,990 L
Ofertë!
- 25%
TRANSPORT FALAS
Kurse 2,000 L
5,990 L
Ofertë!
- 12%
TRANSPORT FALAS
Kurse 1,000 L
7,490 L
Ofertë!
- 21%
TRANSPORT FALAS
Kurse 3,500 L
12,990 L
Ofertë!
- 10%
TRANSPORT FALAS
Kurse 10,000 L
87,990 L
Ofertë!
- 7%
TRANSPORT FALAS
Kurse 5,000 L
64,990 L

Black

Dimensions
Length
95.25mm
Width
95.25mm
Thickness
16.7mm
Weight
142g
Color
Black
Specifications
Output Resolution
4K (3840 x 2160)
CPU
Quad-Core Cortex-A55
GPU
ARM Mali G31 MP2
RAM
2GB
ROM
8GB
Operating system
Google TV
Wireless connectivity

Wi-Fi

2.4GHz/ 5GHz

Bluetooth

5.2

Decoder
Video decoder
Up to 4K 60FPS
Supports Dolby Audio® and DTS-HD
Supports Dolby Vision®
Supports HDR10+
Support language
Global
Socket
HDMI 2.1: 1
USB 2.0: 1
Power interface: 1
Audio output: 1

Informacion mbi Paketimin

Xiaomi TV Box S (2nd Gen): 1
Remote control: 1
User manual: 1
Power adapter: 1
HDMI cable: 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim