Redmi Buds 5

3,990 L

Redmi Buds 5 bllokojnë zhurmat e jashtme në nivel 99.5% duke ju ofruar audio të pastër në çdo vend dhe kohë, me mikrofona të dyfishtë tashmë do komunikoni qartë, dizajni ergonomik i bën mjaft të rehatshme dhe të qëndrueshme. Kufjet kanë jetëgjatësi deri në 10 orë por bashkë me kasën e tyre mund të argëtoheni deri në 40 orë dhe falë karikimit të shpejtë mund ti përdorni kufjet 2 orë më shumë me 5 minuta karikim.
Choose according to the configuration you want:
Color
White
Ice Blue
Black
Redmi Buds 5
Redmi Buds 5Redmi Buds 5
Dimensions and weight

Weight of a single earbud:
5.3g

Size of a single earbud:
29.5 × 21.4 × 23.5mm

Weight of charging case:
31.4g

Dimensions of charging case:
61 × 50 × 24.6mm

Total weight:
42g

Charging
Battery capacity
Earbuds: 54mAhCharging case
480mAhCharging port
Type-C

Earbud input parameters
5V-150mA

Charging case input parameters
5V-500mA

Charging case output parameters
5V-320mA

Charging

Wireless connection
Bluetooth® 5.3

Bluetooth protocols
HSP、HFP、A2DP、AVRCP

Communication range
10m (open space free of obstacles)

Speaker impedance
32Ω

Informacion mbi Paketimin

Redmi Buds 5 1x

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim