Xiaomi Electric Scooter Storage Bag

6,990 L

Çantë skuteri me kapacitet të madh dhe material rezistent. Instalohet lehtë dhe është shumë praktik. Ka ardhur koha të mos shqetësoheni më se ku do e lini celularin, shishen e ujit apo sendet tuaja të tjera gjatë kohës që jeni duke udhëtuar.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 8%
TRANSPORT FALAS
Kurse 7,000 L
75,990 L
Ofertë!
- 29%
TRANSPORT FALAS
Kurse 2,000 L
4,990 L
Ofertë!
- 26%
TRANSPORT FALAS
Kurse 700 L
1,990 L
Ofertë!
- 8%
TRANSPORT FALAS
Kurse 4,000 L
44,990 L

Black

Specifications

Product specifications

Xiaomi Electric Scooter Storage Bag

Product dimensions

260 x 140 x 110mm*

Product colour

Black

Material

PU + EVA

Lining

100% polyester

Informacion mbi Paketimin

1 x Xiaomi Electric Scooter Storage Bag

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim