Redmi Power Bank Fast Charge 10000mAh

Ofertë!

2,490 L

Kurse 500 L

PowerBank 10.000mAh nga Xiaomi ka një kapacitet në dalje prej 12.4W(5.1V – 2.4A). Mundëson karikim të shpejtë dhe karikim të disa pajisjeve njëkohësisht. E përshtatshme për celularë tablet si dhe për një pjesë të kamerave digjitale dhe pajisjeve të lojrave.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 29%
 
Kurse 5,200 L
12,490 L
Black
General

Brand: Xiaomi
Model: PB100LZM
Material: ABS
Type: Portable Mobile Powers
Mainly Compatible with: Apple,iPad,LG,MP3,MP4,SAMSUNG
Battery Type: Li-Polymer Battery
Capacity (mAh): 10000mAh
Battery Current: 2.6A
Connection Type: Micro USB,Two USB Output Interface,Type-C

Product Details

Power (W): 37Wh
Input: 5V 2.1A
Output: 5.1V-2.4A (single port output); 5.1V-2.6A (dual port output)

Dimensions and Weight

Product weight: 0.4000 kg
Package weight: 0.4500 kg
Product size (L x W x H): 15.05 x 7.36 x 1.51 cm / 5.93 x 2.9 x 0.59 inches
Package size (L x W x H): 16.00 x 8.00 x 2.00 cm / 6.3 x 3.15 x 0.79 inches

Package Contents

1 x Power Bank,

1 x Chinese Manual

Informacion mbi Paketimin

1 x Power Bank,

1 x Chinese Manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim