Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro

Ofertë!

1,490 L

Kurse 1,500 L

Perforcues i rrjetit Wifi deri ne 300 Mbps dhe mbulim deri ne 80 meter katror. Vendoset ne prize, eshte i pajisur me nje buton dhe drite LED dhe instalohet  shume thjeshte me ane te aplikacionit Mi Home, sipas udhezimeve te treguara.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 36%
 
Kurse 1,000 L
1,790 L
Ofertë!
- 33%
 
Kurse 1,000 L
1,990 L

Black
Design

Specifications

Product Model

R03

Dimensions

80×54×70 mm

CPU

MT7628K 580 MHz

ROM

2MB

RAM

8MB

Antenna Type

2 external antennas

Wireless Standards

IEEE 802.11b/g/n

Singal Rate

2.4 GHz, up to 300 Mbps

Wireless Security

WPA-PSK/ WPA2-PSK encryption

Power Supply

100-240 V/0.35 A

Operating environment

Operating temperature

0-40°C

Operating humidity

10%-90%RH (non-condensing)

Storage temperature

-40-70°C

Storage humidity

5%-90%RH (non-condensing)

Power consumption

3.57W

Package contents
Mi Wi-Fi Range Extender Pro
User manual

Informacion mbi Paketimin

1 x Mi Wi-Fi Range Extender Pro
1 x User manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim