Redmi Power Bank Fast Charger

Ofertë!

3,690 L

Kurse 2,800 L

PowerBank 20.000mAh nga Xiaomi ka nje kapacitet ne dalje prej 12.4W(5.1V – 2.4A) deri ne 18W (12V – 1.5A). Mundeson karikim te shpejte dhe karikim te disa pajisjeve njekohesisht.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 29%
 
Kurse 5,200 L
12,490 L

Informacion mbi Paketimin

1 x Powerbank

1 x Manual

1 x Cable

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim