Xiaomi Mi Light Detection Sensor

Ofertë!
BLACK FRIDAY

1,990 L

Kurse 500 L

Sensor drite nga Xiaomi i cili sherben per një ndriçim më të mirë në ambjentet tuaja. Perdoret duke u lidhur me Mi Smart Home Hub, pajisje inteligjente e kontrollit të shtëpisë që mund të lidhet me pajisjet inteligjente Wi-Fi, Zigbee dhe Bluetooth. Sensori është rezistent ndaj ujit dhe temperaturave të larta.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 17%
BLACK FRIDAY
Kurse 500 L
2,490 L
Ofertë!
- 20%
BLACK FRIDAY
Kurse 5,000 L
19,990 L
Ofertë!
- 23%
BLACK FRIDAY
Kurse 3,000 L
9,990 L

Model

GZCGQ01LM

Product type

Light sensor

Wireless connection

Zigbee

Dimensions

40mm x 40mm x 12mm

Informacion mbi Paketimin

  • 1 x Xiaomi Mijia Zigbee3.0 Smart Home Light Sensor
    1 x User Manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim