Redmi Watch 4

8,990 L

Xiaomi Redmi Watch 4, një orë e mahnitshme në disa ngjyra dhe ekran AMOLED 1.97″. Me dizjanin komfort dhe kompakt për t’u përdorur në përditshmëri pa asnjë shqetësim apo dëmtim. Pajisur me një mori sensorësh për të monitoruar me saktësi maksimale në çdo moment shëndetin tuaj, e lehtë për tu lidhur me Android ose Iphone nga kushdo si dhe e mbushur me opsione si realizimi i telefonatave, shkëmbimi i mesazheve e shumë të tjera. Zgjidhni orën e cila përshtatet me stilin tuaj dhe shijoni një perfomancë dhe estetikë të pakrahasueshme.

Choose according to the configuration you want:
Color
Silver
Black

Redmi Watch 4

Dimensions
47.5mm x 41.1mm x 10.5mm
*Height, width and thickness dimensions exclude the strap and protrusions
31.5g (without inbox strap)
Frame
Aluminum alloy frame
Sensors

Heart rate sensor (with blood oxygen sensor) | Accelerometer | Gyroscope | Ambient light sensor | electronic compass

Satellite positioning systems

GPS | Galileo | Glonass | BeiDou | QZSS

Battery
Typical use time: 20 days
Capacity: 470mAh
Display
Ultra-large 1.97″ Square AMOLED display
60Hz refresh rate
LTPS 5Hz
Brightness: Up to 600 nits
Specifications
Built-in GNSS: supported
Speaker: supported
Bluetooth call: supported
5ATM water resistance

Informacion mbi Paketimin

Redmi Watch 4 / Magnetic charging cable / User Manual (including warranty notice)

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim