Xiaomi Buds 3

Ofertë!
TRANSPORT FALAS

8,490 L

Kurse 4,100 L

Kufje me teknologjinë aktive të anulimint të zhurmave që shkojnë përtej saj. Duke ruajtur veçoritë kryesore të anulimit të zhurmës, shquhen edhe për nga cilësia e zërit. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të mbyllni sytë dhe të shijoni muzikën e pastër dhe pa pengesa që vetëm këto kufje mund t’jua ofrojnë.

Choose according to the configuration you want:
Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 34%

White
Black
Carbon Black
Gloss White
Product Specifications
Model no.
M2111E1
Product net weight
52 g
Charging port
Type-C
Speaker impedance
32 Ω
Earbud input parameters
5V⎓0.08A
Charging case input parameters
5V⎓0.5A
Charging case output parameters
5V⎓0.2A
Wireless connection
Bluetooth® 5.2
Bluetooth profiles
Bluetooth® Low Energy/HFP/A2DP/AVRCP
Operating distance
10 m (open space free of obstacles)
Package contents
Charging case x 1
Earbud x 2
User manual x 1
Type-C charging cable x 1
Earbud tips x 2 pairs (1 pair pre-installed)
Sensor and buttons

Force Sensor Area

Informacion mbi Paketimin

Redmi Buds 3 x 1
Charging case x 1
Charging cable x 1
User manual x 1
Warranty card x 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim