Xiaomi Instant Photo Printer 1S Set

Ofertë!
TRANSPORT FALAS

14,990 L

Kurse 1,000 L

Printer çasti nga Xiaomi për të printuar fotografi. Printoni të gjitha memorjet tuaja tani, me rezolucion të lartë, foto me dy përmasa të ndryshme dhe të siguruar nga një shtresë mbrojtëse. Pajisur me teknologjinë më të mirë në treg, printeri siguron 256 nivele nuancash, produkt të lëmuar dhe ngjyra të detajuara.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 14%
TRANSPORT FALAS
Kurse 700 L
4,290 L
White

Printing performance
Printing specifications
Thermal sublimation printing
Technology
300 x 300dpi
Color gradation
256 levels per color
Printing speed
Approximately 1 minute/page
Contents
20 sheets of photographic paper
File type
JPEG, PNG
Exclusive consumables
Type 1
Xiaomi Instant Photo Printer 1S Set with color photographic paper and ribbon
Photographic paper
20 sheets of 6-inch photographic paper x2
Ribbon
1 (for printing 40 photos)
Type 2
Xiaomi Instant Photo Printer 1S Set 3-inch adhesive backing photographic paper and ribbon
Photographic paper
10 sheets of 3-inch adhesive backing photographic paper x4
Ribbon
1 (for printing 40 photos)
Power supply parameters

Input

24V 1.6A

Smart connectivity
Support system
Android 5.0 or iOS 10.0 and above
App
Connect to the Xiaomi Home app
Support device
Smart phone, smart tablet, PC
Wi-Fi connection
Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz
Other
Weight
approx. 1.2kg
Size
194 x 124.6 x 83.6mm
Temperature
10℃ to 35℃

Informacion mbi Paketimin

Mi Instant Photo Printer 1S Set x 1

USB cable ×1

User manual ×1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim