Xiaomi Karaoke Microphone

6,990 L

Mikrofon ideal për karaoke nga Xiaomi. Zotëron 4 veçori thelbësore që e veçojnë nga produktet e tjerë të llojit të vet, mundëson audio të nivelit KTV, përmban një çip profesional DSP, ju ofron 9 efekte zëri për argëtim maksimal si dhe siguron argëtim pafund falë baterisë e cila zgjat deri në 7 orë përdorim. Një mikrofon sa kompakt aq edhe i mahnitshëm për performancën e tij, mundësuar nga brandi i mirënjohur Xiaomi.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Product specifications

Product model
XMKGMKF01YM

Dimensions
96×96×226mm

Wireless connection
Bluetooth 5.1

Battery type
Lithium-ion battery

Battery specifications
3.6V, 2500mAh*

Charging port
Type-C

Working distance
≤10m

Rated input
5V⎓2A

Battery life
7 hours

Informacion mbi Paketimin

Xiaomi Karaoke Microphone x 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim