Xiaomi Mi In-ear Headphones Basic

990 L

Kufje me kabull Xiaomi Mi In-Ear per te gjithe modelet e celulareve. E pajisur me mikrofon per te kryer telefonata dhe me buton per te kontrolluar muziken. Perbere nga material cilesor alumini i cili eshte rezistent ngaj gerryerjes dhe gervishtjeve. Me kend 45 grade per tu pershtatur ne menyre perfekte me veshet tuaj. Vijne me cilesi te larte zeri dhe bas te fuqishem.

Choose according to the configuration you want:
Color

Matte Black
Matte Silver
Type

In-Ear

Speaker impedance

32Ω

Weight

14g

Cable length

1.25m

Jack type

3.5mm nickel-plated

Rated power

5mW

Frequency Response Range

20-20,000Hz

Standard

GB/T 14471-2013

Earbuds
Additional S/L size options

Informacion mbi Paketimin

1 x Headphones

1 x Manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim