Mi Robot Vacuum-Mop P Water Tank

1,790 L

Mbajtëse uji e përshtatshme për modelet e robotëve të pastrimit Vacuum-Mop P. Vjen në ngjyrë të zezë dhe përbëhet nga material shumë cilësor dhe rezistent në të njëjtën kohë.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Black
Specifications

Material

Plactic

Compatibility

Mi Robot Vacuum-Mop P

Color

Black

Dimensions

193 x 57 x 94 mm

Gross Weight

328.4 g

Net weight

271.5 g

 

Informacion mbi Paketimin

1 x Mi Robot Vacuum-Mop P Water Tank

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim