Xiaomi Mi Smart LED Bulb (Warm White)

1,790 L

Drite LED Xiaomi me ndricim te bardhe te nje cilesie te larte. Llampa i ka te gjitha variacionet e se bardhes. Mund te kontrollohet me ane te aplikacionit Mi Home ku mund te vendosni ndezjen dhe fikjen automatike ose te ndryshoni manualisht ngjyren e ndricimit. Gjithashtu llampen mund ta kontrolloni edhe me ane te asistenteve virtuale si Google Assistant dhe Amazon Alexa.

Ka stok

Specifications
Model
XMBGDP01YLK
Luminous Flux
 40–810 lm
Color Temperature
2700 K
Lamp Fitting
E27
Rated Power
8w
Dimensions
60 × 60 × 116 mm
Service Life
Approx. 25,000 hours
Operating Temperature
-10℃ to 40℃
Operating Humidity
0–85% RH
Operating Frequency
2412–2472 MHz
Rated Input
220–240 V, 50/60 Hz, 0.04 A
Wi-Fi Connectivity
Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz
Maximum Output Power
15.31 dBm
Package Contents

Mi Smart LED Bulb (Warm White)User Manual + Warranty Notice

Informacion mbi Paketimin

Mi Smart LED Bulb (Warm White)

User Manual + Warranty Notice

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim