Xiaomi Precision Screwdriver Kit

TRANSPORT FALAS

2,790 L

Set kaçavidash me trajtim të veçantë anti ndryshk për një jetgjatësi sa më të madhe dhe efikasitet më të besueshëm. Seti është i futur në kuti alumini e cila në brëndësi është me magnete të cilët ndihmojnë që kaçavidat të qendrojnë në vendin e tyre.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 18%
TRANSPORT FALAS
Kurse 700 L
3,290 L
Ofertë!
- 16%
TRANSPORT FALAS
Kurse 1,000 L
5,290 L

Black

Informacion mbi Paketimin

1 x Xiaomi Precision Screwdriver Kit

 

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim