Xiaomi Robot Vacuum-Mop 2C

TRANSPORT FALAS

21,990 L

Roboti i pastrimit Xiaomi Mi Robot 2C ka fuqi thithëse 2,200 Pa dhe shmang në mënyrë inteligjente çdo lloj pengese fal navigimit vizual. Sistemi i navigimit vizual me shpejtësi të lartë ndihmon në kapjen e shpejtë të informacionit të koordinuar dhe nxjerrjen e veçorive komplekse hapësinore për krijimin më të shpejtë dhe më të saktë të hartës së pastrimit.

Ka stok

White
Specifications
COLOR

White

FUNCTIONALITY

Vacuum / mop

ROUTE PLANNING TECHNOLOGY

vSLAM

SUCTION POWER

2200 Pa

CLEANING MODES

standard, quiet and powerful

DUST TANK

600ml

WATER TANK

200 ml

CONNECTIVITY

WiFi

BATTERY

2600 mAh

USAGE TIME

up to 110 minutes

FEATURES

• Climbs surfaces up to 20 mm
• Virtual wall
• Compatible with Google Assistant and Alexa

Package contents

1 x Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2C
1 x Charging base
1 x Dust Tank
1 x Water tank

Informacion mbi Paketimin

1 x Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2C
1 x Charging base
1 x Dust Tank
1 x Water tank

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim