Mi Vacuum Cleaner Light HEPA Filter

990 L

Filter me 3 shtresa me densitet të lartë. Struktura e filterit me tre shtresa jo vetëm që mund të kapë grimcat mikroskopike të pluhurit, por gjithashtu jep performancë efektive filtrimi afatgjatë. Mund të lahen dhe janë miqësore me mjedisin.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Gray

Model no.
MJWXCQ03DY-HP
Net weight/gross weight
47.6g/63.2g
Dimensions
87 × 81.8 × 26.4mm
Package contents
Mi Vacuum Cleaner Light HEPA Filter x 2

Informacion mbi Paketimin

Mi Vacuum Cleaner Light HEPA Filter x 2

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim