Mi Wireless Keyboard and Mouse Set

3,490 L

Maus dhe tastierë pa kabllo të dy në një paketim të vetëm. Ka ardhur koha të shpëtoni njëherë e mirë nga kabllot e bezdisshme të tastierës dhe mausit. Tastiera vjen me plotë 104 taste, ndersa mausi me sensor preciz 1000 dpi. Të përshtatshme për të punuar në çfarëdolloj sipërfaqeje.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Black
Specifications
Dimensions
Keyboard: 436.5 x 127.5 x 27.5 mm
Mouse: 113 x 60 x 36 mm
Weight
Keyboard: 500 g
Mouse: 60 g
Type of keyboard
Membrane
Key number
104
Connectivity
2.4GHz
Interface:
USB 2.0
Response Speed:
3ms
Compatibility
Windows

Informacion mbi Paketimin

1 x Keyboard,

1 x Mouse ( Built-in USB Receiver ),

2 x AAA Battery,

1 x Manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim