Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro

32,490 L

Pastruesi i ajrit Smart Air Purifier 4 Pro nga Xiaomi. Përdor sensorë me lazer për diktimin edhe të papastertisë më të vogël. Mbulon siperfaqe deri në 60 metër katror dhe mund të kontrollohet në distancë me anë të aplikacionit Mi Home në celularin tuaj.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

White

Specifications

Model
AC-M15- SC

Particle’s Clean Air Delivery Rate (CADR Particle)
500m³/h

Net Weight
Approx. 6.8 kg

Item Dimensions
275×275×680 mm

Noise Level
≤65dB(A)

Effective coverage area
35-60㎡

Package contents

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro x 1
Filter x 1
User manual x 1
Power cable x 1

Informacion mbi Paketimin

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro x 1
Filter x 1
User manual x 1
Power cable x 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim