Xiaomi Smart Air Purifier 4

16,990 L

Pastruesi i ajrit Smart Air Purifier 4 nga Xiaomi përdor sensor me lazer për të diktuar edhe papastërtinë më të vogël. Ka fuqi pastrimi grimcash deri në 400 m³/h, pra mund të nxjerr 6660 litra ajër të pastruar në minutë. Mbulon siperfaqe deri në 48 m2. Mbrojtje gjatë gjithë ditës për ata që vuajnë nga riniti dhe alergjitë. Xiaomi Smart Air Purifier 4 mbron shëndetin tuaj duke e mbajtur ajrin në shtëpinë tuaj të pastër dhe pa baktere të dëmshme. Mund te kontrollohet ne distance me anë të aplikacionit Mi Home në celularin tuaj.

Ka stok

White

Xiaomi Smart Air Purifier 4

Product name: Xiaomi Smart Air Purifier 4

Product model no.: AC-M16-SC

Product dimensions 250x250x555mm

Product net weight: Approx. 5.6kg

Effective coverage area: 28-48m²

Noise: ≤64dB(A)

PM CADR: 400m³/h

Particle purification efficiency: High

Package contents

Xiaomi Smart Air Purifier 4 x 1

Filter x 1

User manual x 1

Power cable x 1

Informacion mbi Paketimin

1 x Xiaomi Smart Air Purifier 4 

1 x Filter  

1 x User manual

1 x Power cable  

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim