Mi 23.8” Desktop Monitor 1C

Ofertë!

12,990 L

Kurse 3,000 L

Përmasa kompakte, pamje pa limit!

Mi 23.8” Desktop Monitor 1C është 23.8 inç dhe ofron fushpamje 178 gradë me ngjyra të gjalla dhe realistike në çdo kënd. Gjithashtu monitori mbron sytë tuaj nga dritat e forta dhe të dëmshme me filterin e rrezeve blu, i cili ju siguron eksperiencë të rehatshme të të punuarit.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Black
Specs

Product model
RMMNT238NF

Rated power
24W max.

Visible area (diagonal)
60.5cm

Brightness
250cd/m² (TYP)

Color
16.7M

Refresh rate
60Hz

Response time
6ms (GTG)

Recommended resolution
1920*1080

Product dimensions
539.2 (L)*181.2 (W)*419.5 (H) mm

Weight
2.7kg

Power input
12V-2A

Display size
23.8”

Dot pitch
0.275*0.275mm

Contrast ratio
1000:1 (TYP)

Aspect ratio
16:9

Maximum resolution
1920*1080

Operating humidity
10%–90% RH

Operating temperature
0℃–400℃

Atmospheric pressure
86-106kPa

TUV Low Blue Light Certification

Informacion mbi Paketimin

  • Display main body × 1

  • AC Adapter ×1

  • User manual ×1

  • HDMI cable ×1

  • L- shaped Screwdriver ×1

  • Stand ×1

  • Stand screw ×2

  • Base ×1

  • Base screw ×1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim