Mi Ionic Hair Dryer H300

3,990 L

Tharësja jon e flokëve H300 është kompakte dhe peshon shumë pak. Ka përmasa aq të vogla sa mund ta merrni lehtësisht me vete edhe kur udhëtoni. I than flokët shumë shpejtë dhe i lë ata plot shkëlqim dhe pa dëmtime.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 38%
 
Kurse 2,400 L
3,990 L

White

Specs

Product model no.

CMJ01ZHM

Rated power

1600W

Product dimensions

135 × 77 × 215 mm (including air nozzle)

Rated frequency

50Hz

Rated voltage

220V~

Product net weight

498g(including air nozzle)

Package contents

Hair dryer ×1

Styling nozzle ×1

User manual ×1

Informacion mbi Paketimin

Hair dryer ×1

Styling nozzle ×1

User manual ×1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim