Mi Air Purifier Filter (Antibacterial)

4,490 L

Filter antibakterial me 3 nivele filtrimi. Eleminon 99.97% te tymit, pluhurave, polenit dhe të gjithë copëzave të tjera të vogla me madhësi deri në 0.3 mikron. Ky filtër është i përshtatshëm për Xiaomi Purifier 2S, Purifier 2H, Purifier Pro, Purifier 3C, Purifier 3H dhe SmartMi Air Purifier. Rekomandohet ndërrimi i filtrit çdo 6 muaj.

S’ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Purple
Specifications

Dimension and Weight

Package weight: 1.24 kg

Product size (L x W x H)

18.00 x 19.00 x 29.00 cm

Package size (L x W x H)

20.00 x 21.00 x 31.00 cm

Features
  • Uses an ultra dense Toray and PET HEPA filter.
  • Eliminates 99% of the smallest particles of PM2.5
  • Has an antibacterial coating
  • Filters out foul smells and smoke

Informacion mbi Paketimin

1 x Antibacterial Filter

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim