Xiaomi Multi-Function Flashlight

4,990 L

Elektrik dore me shumë funksione i cili është një mjet ndriçimi shumë i gjithanshëm dhe i besueshëm i krijuar për situata emergjente. Me një dritë kryesore të fuqishme 1000lm me nivele të rregullueshme ndriçimi dhe një aftësi me rreze të gjatë 240m, ofron fleksibilitet për nevoja të ndryshme ndriçimi. Drita anësore shumëfunksionale shërben për qëllime emergjence me opsionet e ndriçimit të kuq/mjegullës, ndërsa fiksimi i tij magnetik lejon ngjitjen e lehtë me sipërfaqet metalike. I pajisur me mjete thelbësore të urgjencës, të tilla si thyerjen e dritares dhe prerës i rripit të sigurimit, ky elektrik dore siguron përgjigje të shpejta dhe të sigurta. Pajisja gjithashtu vjen me një bateri litiumi me kapacitet të madh 3100 mAh për një jetëgjatësi ultra të gjatë.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Black
Specifications

Product Model
MJSDT001QW

Product dimensions
188 × 40.5 × 36mm

Net weight
Approx. 240g

Water Resistance Level
IPX4

Input Parameters
5V/1.5A

Battery Type
Li-ion Battery

Battery Capacity
3100 mAh

Rated Voltage
3.6V

Charging Time
Approx. 180 Min

Operating Temperature
-15°C–45℃

Executive Standart
Q/310107QW006-2022

Informacion mbi Paketimin

Flashlight ×1
User manual ×1
Charging cable×1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim