Mi Desktop Monitor 27″

19,990 L

Ekran me madhësi 27 inç, rezolucion Full HD dhe mbrojtje për sytë për një eksperiencë sa më të rehatshme dhe produktive të punuarit.

Rezolucioni full HD 1920×1080 piksel është tmerrësisht i detajuar dhe ju mundëson pamje plot ngjyra e dritë. Përveç kësaj ky ekran është gjithashtu i pajisur me teknologjinë e reduktimit të rezeve blu, kështu që nuk do të ndjeni lodhje apo përgjumje as edhe kur punoni me orë të tëra. Ka dizajn modern, është i hollë dhe përshtatet me çfarëdo ambjenti.

Ka stok

Black

Specifications

Product model no.
RMMNT27NF

Power input
12V, 2A

Rated power*
24W max.

Screen size
27 inches

Display size (diagonal)
685.98mm

Dot pitch
0.3114×0.3114mm

Brightness
300cd/m² (TYP)

Contrast
1000:1 (TYP)

Dynamic contrast
1000000:1

Number of colors
16.7 million

Aspect ratio
16:9

Response time
6ms (GTG)

Maximum resolution
1920×1080

Recommended resolution
1920×1080

Maximum refresh rate
75Hz

Recommended refresh rate
60Hz

Dimensions
613.2 (L) × 205.3 (W) × 476.0 (H)mm

Net weight
4.3kg

Operating temperature
0℃—40℃

Operating humidity
20%—80% RH

 

*The rated power does not include the power of the adapter.

Number and type of ports

HDMI 1.4 port ×1

VGA port ×1

Audio port ×1

DC IN power port ×1

Informacion mbi Paketimin

1 x Monitor

1 x Manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim