Xiaomi TV Stick 4K

Ofertë!

6,490 L

Kurse 2,800 L

Me sistemin inteligjent Android TV™, Xiaomi TV Stick 4K ju ofron një përvojë të re multimediale në çdo kohë. Shijoni filmin tuaj të preferuar me cilësi 4K. Forma kompakte e Xiaomi TV Stick 4K përmban një procesor me katër bërthama që ofron performancë të fuqishme. Nëse doni të shihni filma me rezolucion të lartë, të dëgjoni muzikë me cilësore ose të luani lojëra, ajo që ju duhet është pikërisht shpejtësia dhe stabiliteti i këtij produkti.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Black

Dimensions
Length
106.8mm
Width
29.4mm
Thickness
15.4mm
Weight
42.8g
Color
Black
Specifications

Output Resolution
4k

CPU
Quad-core Cortex-A35

GPU
Mali-G31 MP2

RAM
2GB

Storage
8GB

Operating System
Android TV™ 11

Content
Netflix, Amazon Prime Video and Youtube pre-installed

Wireless connectivity
Wi-Fi 2.4GHz/5GHz
Bluetooth 5.2
Decoder
Video decoder
AV1, VP9, H.265, H.264, MPEG-2, MPEG-1
Video Format
MKV, MPG, MPEG, DAT, AVI, MOV, ISO, MP4, RM
Audio decoder
DTS HD, Dolby Atmos
Audio Format
MP3, AAC, RM, FLAC
Image decoder
JPG, BMP, GIF, PNG
Ports
HDMI x 1
Micro USB x 1
In the box
Xiaomi TV Stick 4K x 1
Remote control x 1
Power adapter x 1
User manual x 1
HDMI Extender cable x 1

Informacion mbi Paketimin

Xiaomi TV Stick 4K x 1
Remote control x 1
Power adapter x 1
User manual x 1
HDMI Extender cable x 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim