Mi Electric Shaver S500

Ofertë!

3,990 L

Kurse 2,400 L

Makine rroje nga Xiaomi. Me koke e cila rrotullohet 360 grade per tju pershtatur kontureve te fytyres dhe tehe me dy shtresa per performance sa me te mire. Eshte kundra ujit dhe ka jetegjatesi baterie deri ne 60 minuta perdorimi. Mund ta perdorni edhe gjate kohes qe eshte ne karikim. 

Ka stok

Mi Electric Shaver S500

Basic parameters

Model number S500

Product dimensions 155.1 × 61.6 × 63.3 mm

Waterproof rating IPX7

Rated input 5 V 1 A

Rated power 3 W

Charging method Type-C charging

Charging time Fully charged in 1.5 hours

Battery life 60 minutes

Packaging dimensions 186.2 × 105.5 × 75.1 mm

Product gross weight 345 g

Packing list

Shaver ×1

Charging cable ×1

Cleaning brush ×1

Notice card ×1

User manual ×1

Informacion mbi Paketimin

1 x Shaving Head
1 x Shaving Body
1 x Protective Cover
1 x Cleaning Brush
1 x Charging Cable
1 x User Manual
1 x Info Card

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim