Xiaomi UniBlade Trimmer

2,990 L

Teh inovativ me tre drejtime për një rruajtje krejtësisht të pastër. Tehu me dy drejtime shkurton qime më të gjata, ndërsa tehu me tre drejtime trajton çdo gjatësi dhe trashësi. Një rruajtje vërtet e pastër, e bërë pa mundim me Xiaomi UniBlade Trimmer.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Black

Xiaomi Uniblade Trimmer

Specification

Product model
X300

Rated voltage/power
3.7V⎓/3W

Operating frequency
142kHz

Rated charging voltage
5V⎓1A

Waterproof rating
IPX7

Battery type
ICR14500 3.7V 1S1P 600mAh

Charging method
Wireless charging

Charging time
Approx. 6h

Informacion mbi Paketimin

Trimmer ×1
Adjustable trimming comb ×1
Charging dock ×1
Wall mount ×1
Protective cover ×1
Quick start card ×1
User manual ×1
Warranty notice ×1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim