Mi Massage Gun Mini

12,990 L

E lehtë, portable dhe praktike, Xiaomi Massage Gun Mini vjen me dizajn kompakt, sensorë presioni dhe indikatorë smart. Teknologjia e fundit mundëson përdorimin e presionit të duhur dhe frekuencës me ndihmën e indikatorit, kështu që mjafton të relaksoheni dhe shijoni shplodhjen e muskujve pas një dite të lodhshme. Përmasat e vogla dhe pesha e lehtë e bëjnë shumë praktike për ta maarrë kudo me vete. Mund ta merrni në punë nëse keni nevojë të çlironi stresin dhe lodhjen, në shtëpi mund ta përdorni për të liruar muskujt e lodhur, në palestër për të përgatitur dhe nxehur muskujt para ushtrimeve si dhe pas tyre për t’i ndihmuar muskujt të lirohen sa më parë. Në paketim përfshihen 3 koka të ndryshme, një e sheshtë e cila përdoret për cdo pjesë të trupit, një sferike e cila është ideale për pjesë të trupit me më shumë masë muskulare dhe një në formë U-je e cila është ideale për kyçet e këmbëve dhe shtyllën kurrizore.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Black
Exterior

Specification

Product model no.

XMFG-M352

Product dimensions

101 × 139 × 45mm

Battery capacity

2600mAh

Operating temperature

0–35°C

Port type

Type-C

Battery type

Rechargeable lithium-ion battery

Informacion mbi Paketimin

Message Gun x 1

Speciality massage heads x3

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim