Mi Robot Vacuum-Mop Brush Cover

990 L

Mbrojtëse për furçën e robotit tuaj të pastrimit. Instalohet shumë lehtë dhe mbron pajisjen tuaj nga dëmtimet e ndryshme. Përbëhet nga material shumë rezistent polikarbonati dhe çeliku.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Brand

Xiaomi

Product model

STZSZ01ZHM

Features

  • High strength polycarbonate +304 stainless steel
  • protects the brush body
  • Main brush cover clasp type link
Dimensions (W x H x D)  
20.8 x 2 x 6.8 cm
Package dimensions
(W x H x D)  7.3 x 21.3 x 2.3 cm

Informacion mbi Paketimin

1 x Brush Cover

1 x Manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim