Mi Vacuum Cleaner Mini

Ofertë!
BLACK FRIDAY

6,490 L

Kurse 2,000 L

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mini – fshesë me korent në madhësinë e një shisheje uji. Peshon vetëm 0.5 kg, është shumë e lehtë për tu përdorur dhe mund ta merrni kudo me vete. Fshesa vjen me filtra HEPA që kapin 99.97% të batereve dhe që mund të lahen gjithashtu.

 

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

White
Mi Vacuum Cleaner Mini

Basic Specifications

Product Net Weight

Approximately 0.5 kg (main unit)

 

Product Dimensions

267 × 55 × 55 mm

 

Rated Power

120W

 

Rated Voltage

10.8V

Power Adapter

Input

100–204V~, 50/60Hz, 0.35A

 

Product Dimensions

77 × 24 × 44 mm

 

Output

5.0V = 2.0A, 10.0W

Package Contents

Main unit ×1

Crevice nozzle ×1

Brush nozzle ×1

Type-C charging cable ×1

Adapter ×1

User manual ×1

Informacion mbi Paketimin

Main unit ×1

Crevice nozzle ×1

Brush nozzle ×1

Type-C charging cable ×1

Adapter ×1

User manual ×1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim